PROFILAKTYKA
31 maja 2016
admin

Wieczór Jasia i Małgosi

W dniu 24.05.2016 r. w naszej szkole odbył się „Wieczór Jasia i Małgosi”, który był podsumowaniem realizacji programu profilaktycznego PROGRAM DOMOWYCH DETEKTYWÓW „Jaś i Małgosia na tropie”. Na spotkanie przybyli zaproszeni rodzice, którzy czynnie brali udział w przeprowadzeniu zadań zaplanowanych w ramach programu.

Koordynator programu, p. Marzena Tomczak powitała wszystkich zgromadzonych, następnie przedstawiła prezentację dotyczącą etapów realizacji Programu Domowych Detektywów w szkole. Po czym uczniowie zaprosili rodziców do wspólnej zabawy, podczas której wykonali billboardy przestrzegające przez zażywaniem alkoholu, plakaty uświadamiające wpływ alkoholu na zdrowie itp. Za udział w programie uczniowie oraz liderzy otrzymali od wychowawców dyplomy i mały upominek.

Na koniec imprezy na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka w postaci tortu.

Spotkanie to zostało zorganizowane przez wychowawców klas IV i V oraz koordynatora programu.