KONKURS FOTOGRAFICZNY
21 czerwca 2016
admin

PODSUMOWANIE KONKURSU „KOŹMIN ZIELONY I KWITNĄCY”

20 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu „Koźmin zielony i kwitnący” zorganizowanego przez UMiG Koźmin Wlkp. Konkurs polegał na sfotografowaniu najpiękniejszych miejsc naszego miasta i gminy w wiosennej, zielonej szacie. Odbył się w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii szkół podstawowych wpłynęło 107 zdjęć od 17 uczestników. Możemy być dumni z naszych utalentowanych uczniów, gdyż zajęli niemal wszystkie miejsca w swej kategorii.

1 miejsce – Julia Ratajczyk

2 miejsce – Natalia Mazurowska, Julia Miedzińska

3 miejsce – Mateusz Mazurowski

Wyróżnienia: Julia Miedzińska oraz Konrad Betowski

Uczniowie otrzymali nie tylko wspaniałe nagrody, ale także możliwość wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych. Ich prace będzie można podziwiać na wystawie, a fotografie młodych artystów znajdą się także na pocztówkach, które będą wydane w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Młodym fotografom gratulujemy wygranej.