ZAJĘCIA OTWARTE
23 czerwca 2016
admin

Zajęcia otwarte dla przedszkolaków

W ramach programu adaptacyjnego „Szczęśliwy pierwszoklasista” odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci 5 i 6 letnich z Przedszkola „Parkowe Skrzaty”. Przedszkolaki gościły w klasie III b, II a, i II c.

Podczas  spotkania nasi uczniowie wspólnie z przedszkolami wykonali upominki dla taty z okazji zbliżającego się Dnia Ojca. Efektem ich pracy były piękne laurki i wielobarwne krawaty. Wiele radości wszystkim uczestnikom zajęć dostarczyła praca w grupach: uczniowie – przedszkolak. Dzieci świetnie sobie poradziły i już po chwili na ławkach leżały bajkowe upominki. Na zakończenie zajęć uczniowie wraz z przedszkolakami pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Zajęcia otwarte przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze.  Dzieci z przedszkola szybko nawiązały kontakt ze starszymi kolegami i z zapałem  zaangażowały się w wykonanie  przygotowanych zadań.  Na pamiątkę goście otrzymali naklejki i słodki upominek.