ZAKOŃCZENIE ROKU
3 lipca 2016
admin

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Piątek, 24 czerwca 2016 r. był dniem, na który wszyscy bardzo długo czekali – zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W tym dniu nastąpiło podsumowanie całorocznej, ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Uczniowie wzięli udział w uroczystym apelu, który był zwieńczeniem ich wspólnych wysiłków. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, nagrodami książkowymi, świadectwami z wyróżnieniem, oraz nagrodami za osiągnięcia sportowe i w różnorakich konkursach. Był to także wyjątkowy dzień dla uczniów kończących szkołę podstawową. Otrzymali oni świadectwa ukończenia szkoły, stając się jednocześnie jej absolwentami. Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni poprzez wpis do Złotej Księgi oraz otrzymanie dodatkowych nagród, natomiast rodzicom za trud włożony w wychowanie swych pociech podziękowano listami gratulacyjnymi.