ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
1 września 2016
admin

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

„Czas powitać przyjaciół!”– pod takim hasłem klasa V a i II a wraz z wychowawczyniami oraz chór szkolny wraz z opiekunem zorganizowały w naszej szkole apel z okazji rozpoczęcia  nowego roku szkolnego 2016/2017.

Po wakacjach powitano nie tylko  przyjaciół ze szkolnych ław, szanownych Rodziców i Grono Pedagogiczne. Pani Dyrektor Bożena Kulka serdecznie przywitała również szacownych gości: Starostę Krotoszyńskiego – Pana Stanisława Szczotkę,  przedstawiciela Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu – młodszego brygadiera Sławomira Branta, Komendanta Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Krotoszynie –  brygadiera  Jacka Strużyńskiego, zastępcę Komendanta Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej  w Krotoszynie – brygadiera Tomasza Niciejewskiego, Burmistrza Miasta i Gminy  Koźmin Wlkp. – Pana Macieja Bratborskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Koźminie Wlkp. – Pana Justyna Zaradniaka.

Uświetnili oni swą obecnością ww. apel w związku z uhonorowaniem  bohaterskiej postawy ucznia naszej szkoły – Krzysztofa Kaczmarka, który podczas pożaru zachował się jak profesjonalny strażak, ratując małą siostrę.

Artykuł o wizycie w “Jedynce” ukazał się również na stronie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Dzielny-Ognik/idn:36040

Życzymy wszystkim takich przyjaciół! Każdy może taki być! Uczmy się i pomagajmy sobie wzajemnie. Pracowici wolontariusze – do dzieła! Nowy rok szkolny  wystartował!

Redakcja gazetki  S.P. nr 1 w Koźminie Wlkp. „Nowinki z Jedynki