OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA
19 maja 2015
admin

III Olimpiada Przedszkolaka

Dnia 15.05.2015 r. (piątek) na stadionie sportowym przy ulicy Floriańskiej 21 w Koźminie Wlkp. odbyła się III Olimpiada Przedszkolaka. Została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Sportu oraz Przedszkole “Parkowe Skrzaty”. Jej celem była popularyzacja aktywnego wypoczynku i kultury fizycznej wśród najmłodszych, wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach sportowych oraz wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych konkurencjach sportowych oraz wyłonienie najlepszej drużyny.

Nasi uczniowie z oddziału przedszkolnego wystartowali w następujących konkurencjach: rzut do kosza, rzut karny na bramkę od unihokeja oraz w biegu na 170 i 200m.

Wszyscy zawodnicy startujący w Olimpiadzie otrzymali medale okolicznościowe, a cała drużyna Puchar. Dodatkowo zdobywcy trzech pierwszych miejsc uhonorowani zostali specjalnymi medalami.