PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ
22 maja 2015
admin

V POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

19 kwietnia odbył się już po raz piąty „Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej”. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły na Błoniu. Konkurs dał możliwość zaprezentowania wokalnych, ale i językowych talentów młodzieży z powiatu krotoszyńskiego, która bardzo licznie przybyła do sali kina „Przedwiośnie”.

Komisja oceniała występy uczniów według oryginalności, zaangażowania na scenie staranności wykonania. Ważny był także również wyraz artystyczny. W konkursie mogli wziąć udział tylko soliści, podzieleni na dwie kategorie wiekowe: I-III oraz IV-VI.

Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Dzielicka z klasy I b w utworze „Happy Birthday Sweet Sixteen” oraz Katarzyna Krzyżaniak z klasy VI b w  utworze „Everything has changed”.

Konkurencja była spora, ale obie dziewczyny swoim talentem wywalczyły sobie miejsce na podium:

Katarzyna Dzielicka zajęła II miejsce w kat. I-III,

Katarzyna Krzyżaniak III miejsce w kat.  IV-VI.

Dodatkową atrakcją poza licznymi nagrodami był występ zwyciężczyni programu telewizyjnego „Mali Giganci”- Oliwii Wieczorek.

Laureatkom gratulujemy wspaniałych wyników, muzykalności, odwagi i ogromnego zaangażowania i pracy włożonej w przygotowanie i prezentację swoich talentów.

Występ Kasi Krzyżaniak można zobaczyć klikając w link:

https://www.youtube.com/watch?v=hJj_EgG64zU