WYCIECZKA UCZNIÓW KL. IIIA DO LEŚNICZÓWKI
1 października 2024

23 września rozpoczęła się kalendarzowa jesień. My uczniowie klasy 3 a postanowiliśmy godnie ją powitać. W tym celu udaliśmy się do leśniczówki, która mieści się na Białym Dworze. Powitał nas Pan Piotr Łukaszewski, który był gospodarzem naszego spotkania. Na samym początku odbyła się pogadanka na temat zwierząt leśnych, pracy myśliwych oraz korzyści jakie mamy z lasu, następnie udaliśmy się na jesienny, piękny, długi spacer. Podziwialiśmy piękno lasu, jego ciszę, spokój i niesamowite widoki. Po dość długim spacerze, czekało już na nas ognisko na którym piekliśmy kiełbaski a później oczywiście nasze ulubione PIANKI. Wycieczka nie byłaby możliwa bez pomocy naszych kochanych Rodziców. My uczniowie klasy 3 a wraz z wychowawczynią serdecznie za wszystko dziękujemy!

Uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią