Program „Trampolina” wydawnictwa PWN

Nasi najmłodsi uczniowie!

W naszej szkole znajduje się oddział „0”. Uczęszcza do niego 5 dziewczynek i 6 chłopców. Uczniowie realizują program „Trampolina” wydawnictwa PWN. A tak bawią się i uczą uczniowie naszej zerówki.

Pozdrawiamy!

Dzień Kropki 2018

„Bo od jednej kropki wszystko się zaczyna…” – słowa te były inspiracją do działania w ramach Międzynarodowego Dnia Kropki. Ideą tego święta jest podkreślenie, że każdy uczeń ma talent, trzeba tylko pomóc mu go odkryć!!! W odkrywaniu talentów pomogła Pani Kropka – przepiękna dekoracja, która ozdobiła wejście do klasy nr 9.

Jak świętowaliśmy? Posłużyliśmy się kodami QR umieszczonymi w kropkach. Naszym zadaniem było wygenerowanie kodu i udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące własności figur geometrycznych. Ponadto posłużyliśmy się kodem matematycznym do odczytania hasła i zaszyfrowania sentencji słynnego francuskiego matematyka i filozofa Kartezjusza.

Było wesoło, kreatywnie i inspirująco!