DRZWI OTWARTE
18 kwietnia 2012
admin

Dnia 22 marca 2012r. mieliśmy przyjemność gościć w progach naszej kochanej szkoły dzieci i ich rodziców, które być może od września 2012r. staną się uczniami Jedynki. W ramach tego wydarzenia, rodzice, którzy stają przed wyborem szkoły dla swych pociech, mieli okazję zapoznać się z ofertą lokalową i edukacyjną placówki…

Natomiast dzieci zobaczyły nauczycieli pracujących w Jedynce oraz klasy, w których odbywają się zajęcia. Po bardzo bogatej części artystycznej (wiersze, piosenki, przedstawienie teatralne „Kopciuszek”, taniec disco, kankan, taniec „country”, itd.) dzieci uczestniczyły w warsztatach przygotowanych specjalnie dla nich przez wychowawców kl. I – III oraz konkursie w bibliotece szkolnej. Czekała na nich także moc atrakcji w sali gimnastycznej, gdzie pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego, mogły bezpiecznie korzystać ze sprzętu sportowego. Na miłych gości czekał także słodki poczęstunek.

Zabawom nie było końca, dzieci bez trudu odnalazły się w murach szkoły.

Dla rodziców przygotowana została prelekcja na temat gotowości szkolnej dziecka przez pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej z Krotoszyna.