PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W “JEDYNCE”
18 kwietnia 2012
admin

Wiosna zawitała do Polski na dobre. 20 marca, punktualnie o godz. 6.14 rozpoczęła się astronomiczna wiosna, dni stają się coraz cieplejsze, słońce przyjemnie ogrzewa twarz.Jednak w sercach uczniów Jedynki wiosna jest już od dawna, a na buziach gości uśmiech. Pragnąc uczcić ten wyjątkowy dzień, Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność szkoły do wspólnej zabawy, połączonej z konkursem na najbardziej oryginalne przebranie całej klasy, a motywem przewodnim były filmy Walta Disney’a. W piątek, 23 marca, koźmińską Jedynkę odwiedzili niezwykli goście. Szkolne korytarze i sale zapełniły się dalmatyńczykami, myszkami, wróżkami, księżniczkami i innymi cudownymi postaciami ulubionych bohaterów bajek.

Jury złożone z nauczycieli i uczniów wybrało najlepiej przebraną klasę. Wszyscy dali się porwać urokom imprezy, nawet nauczycielki przebrały się w zabawne stroje, czym wzbudzały ogólną radość i zachwyt.

Impreza, choć krótka, okazała się być wspaniałym pomysłem na wspólną zabawę i doskonałą formę integracji uczniów całej szkoły.

Maria Mazurowska

Agnieszka Praczyk