INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
11 września 2012
admin

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013 odbyła się w dniu 3 września w sali gimnastycznej naszej szkoły. Tego dnia ostatecznie uczniowie pożegnali wakacje i rozpoczęli nowy rok szkolny. Kto by pomyślał, jeszcze nie tak dawno wszyscy cieszyli się wakacjami, książki i zeszyty kładli na najwyższą półkę, radując się słodką beztroską. Mieli przed sobą planowane wyjazdy i dwumiesięczny wypoczynek. Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy!

Podczas uroczystego apelu rozbrzmiewały: Mazurek Dąbrowskiego, Hymn Szkoły, a Pani Dyrektor Bożena Kulka przywitała licznie zgromadzonych  uczniów szkoły, przybliżyła historię i wskazała na szczególne osiągnięcia „Jedynki”. Na wesoło – piosenką i żarcikiem przywitali wszystkich uczniowie klasy IIb i Vc. Szczególnie serdecznie i miło witano pierwszoklasistów, a także przedszkolaczki – życząc im udanego startu!

Teraz nie pozostało nic innego, jak zakasać rękawy, mieć silną wolę, zdrowy rozsądek, by przebrnąć przez kolejny rok szkolny, zdobywając wiedzę, same pozytywne oceny i odnosząc sukcesy.