WIZYTA W PKO
16 lutego 2013
admin

Oszczędzamy w SKO

W dniu 13 lutego 2013r. klasa Ib razem z wychowawczynią p. Grażyną Leśniak została zaproszona do oddziału PKO BP w Koźminie Wlkp. na lekcję poświeconą oszczędzaniu. Przywitały nas panie : Mirosława Lewandowicz i Irena Marciniak. Po zajęciu miejsc pani Lewandowicz opowiedziała nam po co i dlaczego należy oszczędzać. Słuchaliśmy uważnie, ale najbardziej- do oszczędzania- przekonały nas wypowiedzi naszych rówieśników podczas  prezentacji multimedialnej ( to słowo podpowiedziała nam nasza pani). Już kilkoro z nas zaczęło oszczędzać!

Byliśmy w skarbcu. Tam przechowuje się pieniądze! Zostaliśmy również poczęstowani cukierkami.

W dniu 15 lutego 2013r.na lekcję do PKO została zaproszona kl.Ia z wychowawczynią p. Beatą Chojnicką.

Dziękujemy za  zaproszenie i miłe przyjęcie.

Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista”