III PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ
22 marca 2013
admin

Talenty z  „Jedynki” na „III Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej”

Dnia 19 marca 2013 roku uczennice naszej szkoły: Katarzyna Krzyżaniak i Joanna Bochna z klasy 4b odniosły bardzo znaczący sukces. Dziewczynki zajęły drugie miejsce w „III Powiatowym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych” zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie.

W sali kina „Przedwiośnie” swoje umiejętności wokalne w duetach oraz solo prezentowała spora grupa uczniów z terenu powiatu. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe: klasy I-III oraz IV-VI. W trakcie konkursu można było usłyszeć wiele utworów w języku angielskim i niemieckim.

Zanim uczennice zaprezentowały swój talent na Przeglądzie, wygrały etap szkolny. Długie przygotowania pod okiem p. Małgorzaty Lewandowicz i Sylwii Gołąbek zostały zwieńczone sukcesem. Dziewczyny zaśpiewały piosenkę „Hallelujah” przy akompaniamencie gitary. Swój występ miała również uczennica Natalia Ptak z klasy 4a, która wykonała piosenkę „My heart will go on”.