MISTRZOSTWA REJONU KALISKIEGO W UNIHOKEJU
15 kwietnia 2013
admin

MISTRZOSTWA REJONU KALISKIEGO

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

– KOŹMIN WLKP., DN. 09-10.03.2013

 

ORGANIZATORZY: KROTOSZYŃSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY, UKS JEDYNKA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KOŹMINIE WLKP., GMINNY OŚRODEK SPORTU W KOŹMINIE WLKP.

WYNIKI DZIEWCZĄT

I miejsce – SP GORZYCE WIELKIE

II miejsce – SP 1 KOŹMIN WLKP.

III miejsce – SP ŁĘKA OPATOWSKA

IV miejsce – SP 1 PLESZEW

V miejsce – SP DORUCHÓW

Skład drużyny dziewcząt SP 1 Koźmin Wlkp.: Aleksandra Bartkowiak (K), Kinga Gęstwa (B), Weronika Trawińska (B), Marcelina Misiak, Ewelina Czajka, Wiktoria Dłużak, Wiktoria Marecka, Zuzanna Sowińska, Zuzanna Musielińska, Joanna Musielińska, opiekun: instruktor unihokeja Jacek Zawodny

Najlepsza zawodniczka – Aleksandra Bartkowiak SP 1 Koźmin Wlkp.

Najlepszy bramkarz – Kinga Gęstwa SP 1 Koźmin Wlkp.

Król strzelców – Dominika Pietrzak SP Gorzyce Wielkie

WYNIKI CHŁOPCÓW

I miejsce – SP 1 KOŹMIN WLKP.

II miejsce – SP GORZYCE WIELKIE

III miejsce – SP 8 KROTOSZYN

IV miejsce – SP DOBRZYCA

V miejsce – SP ŁĘKA MROCZEŃSKA

VI miejsce – SP DORUCHÓW

Skład drużyny chłopców SP 1 Koźmin Wlkp.: Bartłomiej Jędrzejak (K), Mikołaj Marciniak (B), Mikołaj Kot (B), Michał Dembski, Adrian Leoniak, Mikołaj Leoniak, Jakub Lis, Kacper Jaśniak, Marceli Skowroński, Mikołaj Kuzia, Mateusz Spychała, Bartosz Sowiński, opiekun: instruktor unihokeja Jacek Zawodny

Najlepszy zawodnik – Mikołaj Leoniak SP 1 Koźmin Wlkp.

Najlepszy bramkarz – Mikołaj Marciniak SP 1 Koźmin Wlkp.

Król strzelców – Adrian Leoniak SP 1 Koźmin Wlkp.

W  dniu 29 kwietnia 2013 w Koźminie Wlkp. odbędzie się Półfinał Wielkopolski, w którym zagra drużyna chłopców prowadzona przez Jacka Zawodnego.

Po turnieju Jacek Zawodny powiedział:

Dziękuję, wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego po raz 4 mogły odbyć się w Koźminie Wlkp. Szczególne podziękowania dla fundatorów nagród. A byli nimi: Krotoszyński Szkolny Związek Sportowy, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. i UKS Jedynka.

Dziewczynkom zabrakło szczęścia, bo potrzebowały tylko jednej bramki więcej w ostatnim meczu. Bramka ta padła, ale niestety sędzia jej nie zauważył i moje podopieczne musiały pogodzić się z 2 miejscem w turnieju. Szkoda, bo naprawdę prezentują bardzo wysoki poziom sportowy. Były to moje najlepsze zawodniczki w 10-letniej karierze prowadzenia drużyn unihokejowych i bardzo na nie liczyłem w tym roku. Nie mniej jestem z nich bardzo zadowolony. Taki jest po prostu sport. Szczęście też jest potrzebne. Nie tylko same umiejętności. A jeśli chodzi o chłopców to poradzili sobie z wszystkimi drużynami i mam nadzieję, że swoje umiejętności potwierdzą również na Półfinale Wielkopolski i będą godnie reprezentować Koźmin Wlkp.