MARZEC 2013
26 kwietnia 2013
admin

MARZEC 2013

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA EKO ŚWINKĘ SKARBONKĘ

W środę 13 marca 2013 roku naszą szkołę odwiedzili pracownicy PKO Banku Polskiego: Pan Robert Smelkowski Dyrektor ds. Sprzedaży Regionalnego Oddziału Detalicznego w Poznaniu, Pan Jacek Weichbrodt Dyrektor Oddziału w Krotoszynie oraz Pani Aleksandra Jenz Dyrektor Oddziału w Koźminie Wielkopolskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas swojej wizyty dokonali przeglądu świnek reprezentujących poszczególne klasy w konkursie, udokumentowali prace robiąc zdjęcia każdej śwince. Wyboru najpiękniejszej świnki dokonali pracownicy oddziałów banków PKO w Zdunach, Kobylinie i Krotoszynie oraz inne osoby m.in. Burmistrz Koźmina Wielkopolskiego Pan Maciej Bratborski i Pani Mariola Malinowska – przedstawiciel Gminnego Zespołu Instytucji Kultury. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: świnka nr 14 klasy VI A

II miejsce: świnka nr 3 klasy I A oraz świnka nr 5 klasy II A, ponieważ otrzymały identyczną liczbę punktów.

Za zajęcie pierwszego miejsca uczniowie klasy VI A wraz z wychowawcą Panem Jackiem Zawodnym pojadą na wycieczkę do kina w Jarocinie na film 3 D. Gratulujemy!