WIZYTA SARY
4 maja 2013
admin

NIEZAPOMNIANE SPOTKANIE!!!

30 kwietnia doszło do oczekiwanego spotkania…..odwiedziła nas Sara!!! Z Opola przyjechała z tatą i bratem. Pani Dyrektor powitała naszych Gości. W dużym skupieniu wysłuchaliśmy krótkiej historii z życia Sary. Mimo, że dużo już przeszła jest bardzo dzielna i radosna.  Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej. Było bardzo spontanicznie i  radośnie. Sara swoim uśmiechem ujęła nas wszystkich. Nie bała się nikogo mimo, że ma dopiero 15 miesięcy.

Wielką pomysłowością wykazało się kilkoro  uczniów klasy V a; Zuzia, Zuzia, Piotr, Paweł, Mikołaj i Bartek. Z własnej inicjatywy zakupili upominki, którymi obdarowali naszych Gości. Do nich następnego dnia dołączyła Julka i Mikołaj. Bezinteresownie przychodzili popołudniami, aby spędzić czas z Sarą i Józiem. Pan Zbyszek nie krył wzruszenia i był ogromnie wdzięczny za tak serdeczną atmosferę oraz odpowiedzialne zaangażowanie uczniów naszej szkoły. Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych rodziców, którzy włączyli się w pomoc dla Sary. Już czekamy na kolejne spotkania….