OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA
11 czerwca 2013
admin

W piątek 7 czerwca b.r. Zerówki z Jedynki, brały udział w I Olimpiadzie Przedszkolaków, która rozegrała się na stadionie sportowym w Koźminie Wlkp. na ul. Floriańskiej 21.

Dzieci z różnych przedszkoli Gminy Koźmin Wlkp. rywalizowały ze sobą w kilku dyscyplinach sportowych, podzielonych na kategorie wiekowe.

Nasze Zerówki uczestniczyły w rzucie do kosza, rzutach karnych na bramkę od unihokeja oraz w biegu na 200 m. Towarzyszyły im niesamowite emocje. Na swoim koncie, młodzi sportowcy mają już pierwsze sukcesy. Bartłomiej Jagodziński zdobył pierwsze miejsce w strzelaniu na bramkę , natomiast Jan Trawiński za rzut do kosza, stanął jako drugi na podium. Wszystkie dzieci okazały się zwycięzcami, gdyż za bieg na 200m każdy zawodnik otrzymał medal, a przedszkole bądź szkoła dostała puchar.

To były pierwsze zmagania sportowe, ale z pewnością jeszcze usłyszymy o małych wielkich sportowcach z Jedynki.