OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO “ZUCH”
14 czerwca 2013
admin

SUKCES MAŁYCH ANGLISTÓW

Z JEDYNKI

 

W marcu 2013 r. uczniowie klas II i III Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 brali udział w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego ZUCH 2013. Ogółem, w konkursie brało udział 16 uczniów z klas II oraz 13 uczniów z klas III z SP Nr 1. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą w zakresie znajomości słownictwa i podstawowych zwrotów i wyrażeń z I etapu edukacyjnego. Świetnie sobie poradzili podczas rozwiązywania testu i zdobyli czołowe miejsca w rankingu.

Na uwagę zasługuje fakt, iż w konkursie brało udział 2196 uczniów z całej Polski z klas II oraz 2299 uczniów z klas III. I pomimo tego, uczniowie Jedynki zajęli bardzo wysokie miejsca, zyskując tytuły laureata (laureatami mogli zostać ci uczniowie, którzy zajęli miejsce do 15), wspaniałe dyplomy oraz cenne nagrody książkowe.

 

W klasach II laureatami zostali:

  1. Marianna Bączyk – 9 miejsce
  2. Norbert Szeląg – 10 miejsce
  3. Jan Praczyk – 11 miejsce

 

W klasach III laureatami zostali:

  1. Agnieszka Kieliba – 2 miejsce
  2. Mateusz Gorzelanny – 4 miejsce
  3. Maurycy Skowroński – 7 miejsce
  4. Laura Kołaczkowska – 8 miejsce
  5. Jakub Krzyżanowski – 10 miejsce
  6. Jakub Brylewski – 14 miejsce
  7. Dawid Wasielewski – 15 miejsce

 

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.