SPOTKANIE W MIĘDZYBORZU
5 października 2013
admin

 

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA W MIĘDZYBORZU


W środę, 3 października 2013 r. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne, które zorganizował Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach. Oprócz organizatorów w Święcie Pieczonego Ziemniaka w Międzyborzu brali udział uczniowie naszej szkoły – klasa III b oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka. Założeniem imprezy była integracja środowiska szkolnego – dzieci z zaprzyjaźnionych szkół. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Spotkanie rozpoczęliśmy od degustacji pieczonych ziemniaków i gziki. Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano zabawy i zawody sportowe – oczywiście z ziemniakiem w roli głównej. Za sportową rywalizację i ducha walki wszystkim zawodnikom wręczono  nagrody. Nie obyło się również bez słodkich drożdżówek i soczków. Jak zwykle – warto było się tam wybrać, z pewnością udana impreza.