XXXVII BIEG MAĆKA
10 października 2013
admin

„Jedynka” na Biegu Maćka

W dniu 5 października br. w Koźminie Wielkopolskim odbył się XXXVII „Bieg Maćka”. W biegach szkolnych godnie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1.  W każdej kategorii wiekowej nagradzano miejsca I-III oraz najwyżej sklasyfikowanego mieszkańca Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy puchary i nagrody rzeczowe.

Prezentujemy 10 najwyżej sklasyfikowanych zawodników z naszej szkoły w danej kategorii wiekowej:

a) dziewczęta

w kategorii dziewcząt z rocznika 2003

Agnieszka Plewińska zajęła II miejsce (najwyżej sklasyfikowana mieszkanka MiG Koźmin Wlkp.), a Agnieszka Kieliba zajęła VII miejsce

– w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 Julia Urna zajęła VI miejsce, a Agnieszka Arendz X miejsce

– w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 Maria Półrolniczak zajęła V miejsce, a Oliwia Pawlak IX miejsce

b) chłopcy

– w kategorii chłopców z rocznika 2002

Jakub Lis zajął I miejsce (najwyżej sklasyfikowany mieszkaniec MiG Koźmin Wlkp.)
– w kategorii chłopców z rocznika 2003

Kacper Michalak zajął V miejsce (najwyżej sklasyfikowany mieszkaniec MiG Koźmin Wlkp.), Dawid Wasielewski zajął VIII miejsce, a Mateusz Gorzelanny IX miejsce

– w kategorii chłopców z rocznika 2006

Maksymilian Twardowski zajął V miejsce, a Oskar Marciniak VI miejsce

– w kategorii chłopców z rocznika 2005

Michał Kieliba zajął VII miejsce, Norbert Borowski IX miejsce, a Mateusz Szulc X miejsce