WIZYTA NA BASENIE
24 listopada 2013
admin

21 listopada bieżącego roku odbyła się niesamowicie atrakcyjna wycieczka oddziałów zerowych na basen kryty do Pleszewa. Dzieci pod czujnym okiem opiekunów: Doroty Bielawnej, Agnieszki Maryniak i nauczyciela wychowania fizycznego Jacka Zawodnego oraz trzech ratowników i instruktora pływania przeżyły niesamowitą przygodę z wodą.

Instruktor pływania przez zabawę uczył bezpiecznego przebywania w wodzie. Ratownicy cały czas bacznie przyglądali się dzieciom a opiekunowie pomagali dbać o bezpieczeństwo.

Zabawom pod parasolem wodnym i zjeżdżalni nie było końca. Nikt też nie ominął jacuzzi, z której każdy wyszedł wymasowany i zrelaksowany. Dzieci okazały się wzorową grupą, gdyż nawet pracownicy nowo wybudowanego obiektu potwierdzili, że tak zdyscyplinowanych pociech jeszcze nie widzieli. Herbatka i pyszne śniadanko po takiej rekreacji smakowało wybornie. Wszystkim było żal wracać do domu choć uśmiechy nie schodziły z zadowolonych twarzy. 5-cio i 6-cio latki stwierdziły, że basen chcą odwiedzić ponownie.