APEL Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
22 grudnia 2013

Miłość przychodzi

do każdego z nas w tę piękną, wigilijną noc. Tą odwieczną prawdę dzieci naszej szkoły przypomniały sobie podczas apelu z okazji świąt Bożego Narodzenia, przygotowanego przez uczniów pod opieką s. Dominiki, p. Anny Wybierały i p. Agnieszki Praczyk. Pastorałki bożonarodzeniowe wykonał chór szkolny.

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen ciepła i miłości. Spędzamy go w gronie rodzinnym, zasiadając do wspólnego stołu i śpiewając kolędy. Pragnąc zachować tę tradycję, na zakończenie świątecznego  spotkania, odbył się krótki koncert kolęd, przygotowany przez wykonawców z różnych klas. Dzieci miały okazję wspólnie zaśpiewać najbardziej znane kolędy i pastorałki, życząc sobie wzajemnie „WESOŁYCH ŚWIĄT!!!”.