APEL PODSUMOWUJĄCY
29 stycznia 2014
admin

 

PODSUMOWANIE WYNIKÓW DYDAKTYCZNYCH

W JEDYNCE

W środę, 29 stycznia, odbyło się krótkie spotkanie Pani Dyrektor Bożeny Kulki z całą społecznością uczniowską, podsumowujące ich wyniki dydaktyczne.

Możemy być dumni z naszych uczniów, gdyż osiągnęli oni bardzo wysokie wyniki w nauce. Ponadto, odznaczają się wysoką kulturą osobistą i potrafią się właściwie zachować w każdej sytuacji. Godnie reprezentują szkołę w konkursach gminnych, powiatowych i ogólnopolskich, osiągając bardzo dobre wyniki, a także uczestniczą w życiu kulturalnym Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. np. poprzez oprawę muzyczną imprez, takich jak choćby uroczystość z okazji 95 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy też zbliżającej się Koźmińskiej Gali Sportu.

Na ogromne uznanie zasługuje również to, iż potrafią się zachować zgodnie z zasadami i normami społecznymi w różnych sytuacjach, niosąc pomoc potrzebującym. Za swój czyn troje uczniów: Patrycja Szeląg, Daniel Lisiecki i Konrad Śląski otrzymali z ust Pani Dyrektor Bożeny Kulki nagrodę Dyrektora Szkoły.

Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, gratulując także Rodzicom tak wspaniałych, utalentowanych dzieci.