BALIK KLAS I – III
7 lutego 2014
admin

BALIK PRZEBIERAŃCÓW

6 lutego w świetlicy szkolnej odbył się bal przebierańców dla uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziałów zerowych. Dzieci w środę uczestniczyły w warsztatach, podczas których przygotowywały maski karnawałowe, w których mogły wystąpić podczas baliku. Chętnych do zabawy nie brakowało. W rytmie dyskotekowych melodii dzieci świetnie się bawiły. Opiekę nad nimi sprawowały Panie ze świetlicy oraz wychowawczyni grupy 0 b.

Prócz tańców i pląsów dzieci brały udział w wielu zabawach i konkursach z nagrodami jak np. „Muzyczne Krzesełka”, „Chodzi Lisek…”, konkurs taneczny oraz „Konkurs na Króla i Królową Balu”. Królową Balu została Julia Głuszek z klasy IIa, która włożyła strój Czarownicy, natomiast Królem Balu został Bartosz Bandura z klasy I b, który wystąpił jako Pirat. Dzieci były bardzo zadowolone z zabawy, mogły przecież spędzić czas w miłej atmosferze, wśród przyjaciół.

Ponadto, zespół NO NAME Kids przygotował dla nich wspaniałą niespodziankę w formie krótkiego koncertu na żywo. Dziękujemy bardzo opiekunowi i dzieciom z zespołu za piękny popis muzyki na żywo.