PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
23 lutego 2014
admin

Mistrzostwa powiatu krotoszyńskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

W roku szkolnym 2013/2014 Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch turniejach pierwszy odbył się w Koźminie Wielkopolskim, drugi w Rozdrażewie. Każda z drużyn grała w systemie rozgrywek każdy z każdym. Po pierwszym turnieju nasza drużyna dziewcząt zajmowała III miejsce, drugi turniej nie przyniósł zmian. Drużyna chłopców po pierwszych spotkaniach uplasowała się na pierwszym miejscu. Turniej w Rozdrażewie potwierdził wysoką formę szczypiornistów z Jedynki, którzy nie oddali prowadzenia zdobywając pierwsze miejsce i awans do mistrzostw rejonu kaliskiego.

Naszą szkołę reprezentowali:

drużyna dziewcząt: Zuzanna Sowińska, Zuzanna Mrówczyńska, Wiktoria Marecka, Julia Goździńska, Anna Bochna, Weronika Jańczak, Maja Guźniczak, Dagmara Idzikowska, Zuzanna Guźniczak, Weronika Guźniczak, Klaudia Urna,

drużyna  chłopców: Marcin Ratajczyk, Krzysztof Robakowski, Konrad Śląski, Bartłomiej Kostuj, Miłosz Oleszak, Filip Jankowski,  Mateusz Bielawski, Norbert Marciniak, Mikołaj Pawlak, Paweł Dzierla, Piotr Dzierla, Kacper Kubot, opiekun drużyn Hanna Frankowska.

Tekst i fot.: Hanna Frankowska