PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
23 lutego 2014
admin

Mistrzostwa rejonu kaliskiego w piłce ręcznej chłopców.

W dniu 27stycznia 2014 roku w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa rejonu kaliskiego w piłce ręcznej chłopców. Do rozgrywek przystąpiło sześć zespołów. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Po rozegraniu pierwszej fazy rozgrywek nasz zespół awansował z pierwszego miejsca w grupie. W fazie finałowej ulegliśmy mistrzom ,drużynie z Kalisza i  zdobyliśmy wicemistrzostwo.

Skład drużyny: Marciniak Norbert, Bielawski Mateusz, Dzierla Paweł, Dzierla Piotr, Pawlak Mikołaj, Ratajczyk Marcin, Robakowski Krzysztof, Oleszak Miłosz, Kostuj Bartłomiej, Śląski Konrad, Jankowski Filip, Kubot Kacper, Kaczmarz Sergiusz, Skowroński Marceli, opiekun drużyny Hanna Frankowska.

Tekst i fot.: Hanna Frankowska