WIZYTA W OŚRODKU KULTURY
6 marca 2014
admin

WYCIECZKA DO OŚRODKA KULTURY!

W dniu 5 marca 2014r. uczniowie  kl. IIb wraz z wychowawczynią p. Grażyną Leśniak udali  się do Ośrodka Kultury Koźminie Wlkp. Przywitała nas p. Maria Malinowska, która opowiedziała nam w jaki sposób można w ośrodku rozwijać swoje zainteresowania. Widzieliśmy salę koncertową,  salę do tańca (m.in. baletu),  studio nagrań,  sekcję plastyczną, w której zatrzymaliśmy się na dłużej. Pani Malinowska zaprosiła nas na zajęcia plastyczne. W sali do tańca niektóre nasze koleżanki zaprezentowały nam ćwiczenia podczas zajęć z baletu. Otrzymały ogromne brawa!

Nadchodzą Święta Wielkanocne, a z nimi oczywiście związane jest malowanie pisanek. Przynieśliśmy ze sobą jajka ze styropianu. Pod czujnym okiem pań wykonaliśmy kolorowe pisanki. Bardzo się staraliśmy, bo wszystko musiało być naklejone. Nic nie można było rysować na jajku! Natrudziliśmy się, ale pisanki powstały piękne. Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki i lekcji plastycznej naszej pani.

Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista”