TURNIEJ UNIHOKEJA O PUCHAR JEDYNKI
9 marca 2014

TURNIEJ UNIHOKEJA O PUCHAR JEDYNKI

W dniu 06 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. odbył się Turniej unihokeja „O puchar Jedynki”. Na zawody zaproszono drużyny dziewcząt i chłopców z Biadek, Chwaliszewa i Koźmina Wlkp.

Wyniki:

Dziewczynki

KOŹMIN WLKP. – CHWALISZEW 7:2

KOŹMIN WLKP. – BIADKI 8:2

BIADKI – CHWALISZEW  3:6

KOŹMIN WLKP. – CHWALISZEW 4:0

KOŹMIN WLKP. – BIADKI 7:2

BIADKI – CHWALISZEW  1:2

Po rozegraniu wszystkich meczy wyniki były następujące:

Dziewczynki: I miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp., II miejsce – SP Chwaliszew

Chłopcy: I miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp., II miejsce – SP Chwaliszew

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami. W turnieju wybrano Dream team, czyli najlepszą „6” i uhonorowano wyróżniających się zawodników pamiątkowymi medalami.

Dream team (dziewczynki): Wiktoria Marecka, Weronika Czajka, Zuzanna Kurzawska, Kornelia Lis, Daria Tarnowska, Katarzyna Skrzypczak

Dream team (chłopcy): Marceli Skowroński, Krzysztof Robakowski, Jarosław Bielski,  Szymon Koniarek, Filip Dziergwa, Kamil Ibron

Zaproszenie na rozgrywki przyjął Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Maciej Bratborski, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Bożena Kulka, Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Olejnik i Prezes UKS Jedynka Dominik Radwański.