REKRUTACJA
11 marca 2014
admin

Szanowni Państwo!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1

im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp.

ogłasza zapisy dzieci do oddziału zerowego i klasy pierwszej.

Regulamin rekrutacji  oraz wzory potrzebnych dokumentów są dostępne

w sekretariacie szkoły w godz. 7:30–15:00

oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce KOMUNIKATY.

 

Do obwodu szkoły należą następujące ulice miasta i miejscowości gminy Koźmin Wlkp.:

Benedykta z Koźmina, Bractwa Kurkowego, J. Chełkowskiego, Chłapowskiego, Farna, Floriańska, Glinki, Grębowska, Gryszczyńskiego, Kobylińska, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Kościuszki, Krotoszyńska, Krótka, Lipowa, B-pa Łukomskiego, Marcińca, Murna, Nowa, Nowy Rynek, W. Odonica, Plac  NMP, Plebanka, Pleszewska, Podgórna, Podmiejska, Polna, Południowa, Pomnikowa, Poprzeczna, Powstańców Wlkp., Prosta, Przyjemskich, Słoneczna, Staniewska, Stary Rynek, Staszica, Stawowa, Stęszewkiego, Strzelecka, 25 Stycznia, Szkolna, T. Synoradzkiego, Targowa, Tomaszewskiego, Wałowa, Wąska, Św. Wawrzyńca, Wiatrolika, Wiatraczna, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Z. Wł. Wyszyńskich, Zamkowa, Zapłocie, Zielona, Zielony Rynek, Cegielnia, Czarny Sad, Dębiogóra, Kaniew, Klatka, Mogiłka, Lipowiec, Orla, Psie Pole, Staniew (bez odbudowania), Tatary.