WIZYTA W OŚRODKU KULTURY
12 marca 2014
admin

WIZYTA W OŚRODKU KULTURY

W dniu 12 marca b.r., dzieci z Oddziałów Zerowych odbyły warsztaty plastyczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. pod nadzorem pani Marioli Malinowskiej. Zerówkowicze wykonały wspaniałe pisanki techniką oklejania jajek prasowaną bibułą. Uczestnicy zajęć z ogromnym zaangażowaniem i zapałem, wyczarowywali przepiękne i kolorowe pisanki. Ich uzdolnienia i talent plastyczny doceniły nie tylko ich panie opiekunki – Dorota Bielawna i Agnieszka Maryniak, ale wszyscy oglądający  prace najmłodszych pociech Jedynki. Dzieci miały również możliwość zwiedzenia nowego obiektu OK, czyli studia nagrań, sali  balowej oraz tanecznej a także innych pomieszczeń ośrodka. Niewątpliwie cała budowla zrobiła na maluchach ogromne wrażenie.