WIZYTA W OK
12 marca 2014
admin

Wizyta w Ośrodku Kultury

W dniu 6 marca 2014 r uczniowie z kolejnej klasy naszej szkoły odwiedziły Ośrodek Kultury w Koźminie Wlkp. tym razem byli to uczniowie kl I b z wychowawczynią p. Hanną Szymurą. W Ośrodku Kultury przywitała nas p. Maria Malinowska, która zaprosiła nas do sekcji plastycznej. I tu czekała na nas niespodzianka a zarazem wielkie wyzwanie. Otóż po raz pierwszy w życiu mieliśmy okazję spróbować swoich sił w pracy w glinie. Trochę się baliśmy i jak zwykle było marudzenie, że nie umiemy, ale okazało się, jak zwykle, że nie wierzymy w swoje możliwości. Nasze prace może nie były warte nagród, jednak zajęcia te wyłoniły kilka talentów. A jak wyglądały nasze zajęcia i nasze prace możecie ocenić sami.

Lekcja w Ośrodku Kultury była bardzo ciekawa i już umówiliśmy się na następną.

Bardzo, bardzo dziękujemy p.Mari Malinowskiej za zaproszenie, cierpliwość, pomoc i przekazaną wiedzę. Dziękujemy!!!!