SPEKTAKL PROFILAKTYCZNY
30 marca 2014
admin

„Wyjść poza schemat”

„Wyjść poza schemat” to tytuł spektaklu profilaktycznego, który odbył się w naszej szkole w czwartek, 27 marca 2014 r. Aktorzy z krakowskiego impresariatu artystycznego „INSPIRACJA” poprzez znakomitą grę przekazali uczniom klas IV-VI najistotniejsze informacje o zagrożeniach płynących z Internetu.

Cyberprzemoc to zjawisko, o którym coraz częściej się słyszy, gdyż korzystanie z  Internetu jest powszechne. Jego użytkownicy są narażeni na wszelkiego typu zachowania agresywne, które nie są kontrolowane, a sprawców cyberprzemocy trudno wykryć.

Odbiorcy spektaklu „Wyjść poza schemat” z wielkim zaciekawieniem oglądali scenki, które obrazowały m.in. działania hakerów i ich konsekwencje. W podziękowaniu za znakomite przedstawienie aktorzy usłyszeli gromkie brawa. Dziękujemy!