MISTRZOSTWA REJONU KALISKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
11 kwietnia 2014
admin

Srebrny medal dla “Jedynki” w unihokeju chłopców

W dniu 07 kwietnia drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. wzięła udział w MISTRZOSTWACH REJONU KALISKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW. W rozgrywkach wzięły udział drużyny: SP Łęka Opatowska, SP 1 Pleszew, SP Gorzyce Wielkie, SP Doruchów i SP 1 Koźmin Wlkp.

Wyniki:

Łęka Opatowska – Koźmin Wlkp. 1:2

Pleszew – Gorzyce Wielkie 0:4

Doruchów – Łęka Opatowska 1:1

Koźmin – Pleszew 5:1

Gorzyce Wielkie – Doruchów 6:0

Pleszew – Łęka Opatowska  0:4

Koźmin Wlkp. – Gorzyce Wielkie  1:3

Doruchów – Pleszew   2:0

Łęka Opatowska – Gorzyce Wielkie 1:3

Koźmin Wlkp. – Doruchów 1:1

Drużyna chłopców SP 1 Koźmin Wlkp.: Marceli Skowroński, Jakub Lis, Bartłomiej Jędrzejak, Maurycy Skowroński, Miłosz Przybyszewski, Mikołaj Kot, Michał Dembski, Krzysztof Robakowski, trener Jacek Zawodny