KARTKA WIELKANOCNA
14 kwietnia 2014
admin

KARTKA WIELKANOCNA – KONKURS W OK

W czwartek, 10 kwietnia dzieci z oddziałów zerowych: Justyna Moraś, Dominika Zawodna, Kinga Dawidowicz, Natalia Golińska i Natalia Mazurowska, wzięły udział w konkursie plastycznym „Kartka Wielkanocna” zorganizowanym przez Ośrodek Kultury w Koźminie Wlkp. dla dzieci 6-letnich z placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Dziewczynki stworzyły wspaniałe prace  plastyczne farbami. Jednakże zamiast pędzelków, używały swoich paluszków.

Jury musiało zmierzyć się z niezwykle trudnym zadaniem wyłonienia najlepszych prac, gdyż wszystkie były wykonane z pasją i dbałością o szczegóły. Wśród wyróżnionych prac znalazła się kartka Kingi Dawidowicz, która zachwyciła oceniających i dlatego Kinga otrzymała nagrodę specjalną. Pozostałe dziewczynki otrzymały dyplomy uczestnictwa i upominki.

Kolejny raz Zerówkowicze Jedynki spisali się na medal. Do ich licznych uzdolnień można dołączyć talent plastyczny.