KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE – etap wojewódzki
22 maja 2014
admin

W środę 14 maja br., w Kąkolewie odbył się etap wojewódzki XVIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. W finale uczestniczyło pięcioro uczniów naszej szkoły. Konkurs miał formę testu, który zawierał pytania zamknięte i otwarte z zakresu historii, przyrody, sztuki, gwary tradycji i zwyczajów Wielkopolski. Aby zostać laureatem trzeba było uzyskać  co najmniej 90% prawidłowych odpowiedzi.

Maurycy Skowroński,

Tomasz Kryś

Michał Weichbrodt

pomyślnie pokonali wszystkie etapy konkursu i zostali jego laureatami. Wręczenie nagród odbędzie się 18 czerwca br. w Chodzieży. Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom Marcelemu Skowrońskiemu, Joannie Klupś, którzy doskonale napisali test. Do osiągnięcia tytułu laureata zabrakło im 1 punktu.