ZERÓWECZKI NAGRYWAJĄ PŁYTĘ
24 maja 2014
admin

UTALENTOWANE SZEŚCIOLATKI NAGRYWAJĄ PROFESJONALNĄ PŁYTĘ

I znów Zeróweczki z Jedyneczki okazały się gwiazdami. Dzieci z Oddziałów Zerowych nagrały profesjonalną płytę, na której zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając ulubione piosenki.

Pan Maciej Szumiński , który w marcu 2014 r. zaprezentował program edukacyjno – zabawowy pt. „Jak powstaje muzyka”, tym razem przybył do Jedynki by stworzyć w sali oddziałów zerowych studio nagrań, gdzie dzieci zaśpiewały piosenki, które znalazły się na płycie. Dzięki temu sześciolatki mogły zrobić ukochanym Mamom i Tatusiom niespodziankę i sprawić prawdziwą przyjemność z okazji ich zbliżającego się święta.

Płyta zawiera 9 piosenek śpiewanych przez najmłodsze pociechy Jedynki. Słuchając tych nagrań, każdy może znaleźć coś dla siebie. Zadowoleni z pewnością będą nie tylko Rodzice, ale także Dziadkowie, dzieci jak i wszyscy miłośnicy maluchów z Zerówek.

Tak więc, kariera Zerówkowiczów nadal trwa. Rozglądajmy się wokół, gdyż nie wiadomo, czym jeszcze nas zaskoczą. A zapewniamy, że to niezwykle utalentowane dzieci.