KONKURS MATEMATYCZNY
17 czerwca 2014
admin

W dniu 16 czerwca 2014r. w Szkole Podstawowej w Mokronosie odbył się XI Miejsko – Gminny Konkurs Matematyczny „MATEMATYCZNY CZAR PARKonkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV, klasy V i klasy VI. Wzięły w nim udział wszystkie szkoły z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp., łącznie 46 uczniów. Zadanie uczniów, biorących udział w konkursie parami, polegało na rozwiązaniu zadania tekstowego, krzyżówki  oraz gier Intruz i Czarna owca. Zestawy zadań konkursowych przygotowali nauczyciele koźmińskiego gimnazjum.

Z naszej szkoły wzięli udział następujący uczniowie: kl. IV – Agnieszka Kieliba i Hubert Łapka, Marcelina Krupa i Mateusz Gorzelenny, kl. V – Michał Weichbrodt i Kajetan Bielawski, Bartosz Grochowiak i Łukasz Drewniak, kl. VI – Julia Kowalska i Joanna Klupś, Mateusz Bielawski i Filip Jankowski.

Laureatami konkursu zostali:

w kategorii klas V:

 

II miejsce:

Michał Weichbrodt, Kajetan Bielawski (kl. Va)

 

w kategorii klas VI:

 

II miejsce:

Julia Kowalska (kl. VIa), Joanna Klupś (kl. VIc)

 

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.