WYCIECZKA
16 czerwca 2014
admin

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

W dniu 16 czerwca 2014r. uczniowie kl. IIa i IIb -wraz z wychowawcami p. Beatą Chojnicką i p. Grażyną Leśniak – oraz oddziałów przedszkolnych OA i OB –opiekunowie: p. Agnieszka Maryniak i p. Izabela Kaźmierczak udali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Powitał nas szeryf, który ostrzegał nas przed bandytą- schwytaliśmy go później. Na ranczu trzeba umieć doić krowę. My też to robiliśmy. Przeciągaliśmy linę. Spotkaliśmy się z ,,prawdziwym” Indianinem, z którym odtańczyliśmy taniec indiański przy tipi, czyli domku indiańskim. Z taperem wyławialiśmy złoto, za które każdy z nas otrzymał złotą monetę-cukierek. Indianin musi umieć radzić sobie w każdej sytuacji, dlatego dalej rzucaliśmy małym toporkiem w deski-zachowując bezpieczeństwo – podkową trzeba było trafić do wiadra i kapeluszem kowbojskim na rogi byka. To nie było łatwe! W wiosce Indiańskiej atrakcji jest mnóstwo!

Wycieczka bardzo nam się podobała. Dziękujemy naszym paniom za jej zorganizowanie, a naszym rodzicom za pomoc w opiece nad nami.

Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista”