FESTYN RODZINNY
21 czerwca 2014
admin

FESTYN RODZINNY  W JEDYNCE

„Lato z Rodzinką i Jedynką”

– pod takim tytułem po raz kolejny Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp. wraz z Gronem Pedagogicznym oraz pracownikami szkoły zorganizowała festyn rodzinny.

To czerwcowe wydarzenie to na stałe zapisało się w kalendarz imprez szkolnych. Choć pogoda początkowo nie sprzyjała, licznie zgromadzeni entuzjaści dobrej zabawy, przybyli, by spędzić czas w miłym towarzystwie, oraz obejrzeć występy artystyczne dzieci.

Dzieci, jak i dorośli, mieli możliwość skorzystania ze stanowisk gastronomicznych, wzięcia udziału w konkursach z nagrodami, a nawet zobaczyć miasto z lotu ptaka. Ponadto na milusińskich czekały inne atrakcje takie jak: malowanie twarzy, czy przejażdżki konne. Strażacy z OSP w Koźminie Wlkp. przygotowali pokaz ratownictwa przy użyciu specjalistycznego sprzętu do cięcia samochodów, czym wzbudzili ogromne zainteresowanie publiczności. Dużym zainteresowaniem cieszył się także plac zabaw.

Podczas festynu nie mogło zabraknąć zespołu No Name Kids, który swym występem uświetnił imprezę i jak zwykle porwał wszystkich do zabawy.

Pomimo chwilowej niedyspozycji pogodowej impreza jak zwykle okazała się ogromnym sukcesem, a piękna tęcza, która pojawiła się na naszym niebie, była bez wątpienia tego symbolem.