RAJD
26 października 2014
admin

X Rajd pieczonego ziemniaka

W dniu 22 października 2014r. uczniowie z kl.I-III  naszej szkoły wzięli udział w X Rajdzie Pieczonego Ziemniaka organizowanym przez nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  w Koźminie Wlkp.

Wraz z naszymi opiekunkami, paniami: Marleną Nowak, Hanną Frankowską , Agnieszką Maryniak, Grażyną Leśniak o godz. 12.45 udaliśmy się na boisko przy Zamku. Tam przekazaliśmy nasze prace plastyczne na konkurs pt. ,,Zamek w jesiennej szacie” Przywitał nas deszcz dlatego organizatorzy zaprosili nas do auli szkoły. Tam dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek o zamku. Braliśmy udział w wielu konkursach sprawnościowych.

Na kiełbaski tym razem zostaliśmy zaproszeni do stołówki. Każdy uczestnik otrzymał  pamiątkowy długopis, nasza szkoła pamiątkowy dyplom, który wręczała p. dyrektor Ilona Bałoniak.

Mimo deszczu humory nam dopisywały. Oj działo się! Popatrzcie!