SPOTKANIE Z PIOSENKĄ
19 stycznia 2015
admin

“Spotkanie z piosenką”

MINI PLAYBACK SHOW w Borzęciczkach

15 stycznia 2015 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach odbyło się trzecie w tym roku spotkanie integracyjne dla dzieci i młodzieży z Ośrodka oraz zaprzyjaźnionych szkół: ZSP im. M. Konopnickiej w Borzęciczkach, SP Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim i Koźmińskiego Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy. Spotkanie z piosenką miało formę mini playback show. Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów klasy I a pod opieką wychowawczyni Pani Marleny Nowak i Pani Małgorzaty Lewandowicz. Występujący artyści wykonywali utwory znanych wykonawców polskich i zagranicznych. Pierwszoklasiści z naszej szkoły zaprezentowali się w utworze ABBYMamma Mia i Bałkanicy zespołu Piersi. Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością i wielkimi zdolnościami artystycznymi. Każdy występ nagrodzono gromkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy wspólnie zasiedli
do słodkiego podwieczorku, który dał im energię do dalszej zabawy. Uczniowie miło i aktywnie spędzili czas integrując się z koleżankami i kolegami z różnych szkół. Bawili się świetnie, byli szczęśliwi i cieszyli się każdą chwilą spędzoną wspólnie. Odpowiedzialnie, aktywnie i pięknie reprezentowali naszą szkołę.