LEKCJA PLASTYKI
28 stycznia 2015
admin

K LEKCJA PLASTYKI          M

26 stycznia 2015r. uczniowie klasy I a z wychowawczynią Marleną Nowak uczestniczyli w niezwykłej lekcji plastyki w koźmińskim Ośrodku Kultury. Temat zajęć brzmiał „Zima w mieście”. Praca twórcza przebiegała w wyjątkowych warunkach, ponieważ pierwszakom w zajęciach towarzyszył redaktor z Telewizji Niezależnej Victoria TV. Uczniowie czuli się jak prawdziwi artyści. Może dlatego wszyscy bardzo się starali i wykonali prawdziwe arcydzieła. Wizyta w Ośrodku dostarczyła dzieciom wiele radości i estetycznych wrażeń. Była formą kształtowania wyobraźni i inwencji twórczej.

Dziękujemy pani Marioli Malinowskiej – za organizację lekcji i wspieranie artystycznego rozwoju naszych dzieci.

Zachęcamy wszystkich rodziców do rozwijania talentów swoich pociech, a same dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach plastycznych, bo to okazja do wspaniałej zabawy i poznania wielu rówieśników.

https://www.youtube.com/watch?v=PPDWKbVtPTw&list=UUoM5N25xWkXKr0hlFsmAjng