DZIEŃ BABCI I DZIADKA
27 stycznia 2015
admin

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA

Przypadający 21 stycznia dzień Babci i Dziadka był w tym roku bardzo uroczyście obchodzony przez Seniorów z koźmińskiego Klubu Seniora. Z wierszem, piosenką i bardzo ciepłym słowem przybyli do nich najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp. Przygotowany wraz z wychowawczyniami: Agnieszką Maryniak i Dorotą Bielawną program artystyczny zachwycił wszystkich.

Dzieci zostały bardzo dobrze przygotowane przez swe opiekunki, program artystyczny był ciekawy, pełen pięknych słów i miłych dla ucha melodii. Dzieci zostały więc nagrodzone gromkimi brawami. W podziękowaniu za ich trud Edward Namyślak napisał dla młodych artystów wiersz. Dzieci otrzymały także słodycze.