SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIEM I DIETETYKIEM
26 stycznia 2015
admin

SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIEM I  DIETETYKIEM

W  ramach ogólnopolskiego konkursu ,,Aktywna szkoła – aktywny uczeń” w naszej szkole odbyły się spotkania z  psychologiem i dietetykiem dla rodziców.

W  dniu 2 grudnia 2014r. – na zaproszenie pań: Bożeny Kulki , Grażyny Leśniak  Marzeny Tomczak gościliśmy  w naszej szkole panie: Lidię Wasielak, Joannę Rogowską–Sroka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie. Panie zaprezentowały rodzicom  prelekcję nt. Niedostosowania społeczne dziecka, agresja, izolacja w grupie”.

W tym samym dniu gościliśmy również p. dietetyk Sabinę Mikołajską, która  w bardzo interesujący sposób  przedstawiła rodzicom jak nieprawidłowe odżywianie może doprowadzić do zaburzeń stanu zdrowia. W swojej prezentacji zwróciła uwagę na bulimię, anoreksję pokazując osoby dotknięte tymi  chorobami.

Rodzice mogli obejrzeć nagrodzone prace w konkursieSposoby na ciekawy i zdrowy wypoczynek”.