APEL
30 czerwca 2015
admin

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Już zabrzmiał ostatni dzwonek dla uczniów klas I – V i dzieci z zerówki. Po całym roku wytężonej pracy przyszedł czas na jej podsumowanie oraz zebranie nagród za wysiłek włożony w naukę. Najlepsi otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, świadectwa z wyróżnieniem, a także medale i puchary za osiągnięcia sportowe.

To był niezmiernie dobry rok dla wielu uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, reprezentowali szkołę w wielu konkursach i zawodach, a także odznaczali się wysoką kulturą osobistą. Jednak najważniejszy był wysiłek włożony w pracę nad tym, by być lepszym i zdobywać wiedzę na miarę swych możliwości.

Uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015 przygotowały dzieci z oddziału 0 „a” oraz uczniowie z kl. IV b wraz z wychowawcami. Po części oficjalnej przyszła pora na krótką część artystyczną. Wszystkim dopisywał dobry humor, gdy przyszedł długo oczekiwany moment czyli ostatni dzwonek oznaczający ponad 2 miesiące zasłużonego wypoczynku.