KONKURS
16 października 2015
admin

KONKURS „PATRON SZKOŁY”

Z okazji obchodów Święta Patrona Szkoły po raz drugi został zorganizowany  dla wszystkich chętnych uczniów konkurs plastyczny i wiedzy „PATRON SZKOŁY”. Dzieci z oddziału zerowego oraz klas pierwszych wzięły udział w konkursie plastycznym. Do organizatorów wpłynęły 23 prace. Komisja konkursowa w składzie: Bożena Kulka – Dyrektor szkoły, Janina Sierszuła – bibliotekarka, Mariola Szkudlarek –nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, przyznała trzy równorzędne nagrody:

– Martyna Gościniak  I a

– Małgorzata Pluta  I a

– Hanna Dobak  I c

Uczniowie z klas II – VI sprawdzali swoją wiedzę o patronie rozwiązując test „Co wiem o patronie szkoły?”. Komisja konkursowa w składzie: Bożena Kulka – Dyrektor szkoły, Janina Sierszuła – bibliotekarka, Sylwia Gołąbek – nauczycielka języka angielskiego przyznał po trzy równorzędne nagrody w dwóch kategoriach:

– kl. II – III:

Maja Talaga II a

Zofia Leopold II c

Patryk Kląskała III b

– kl. IV – VI

Agnieszka Kieliba VI b

Mateusz Gorzelanny VI a

Maurycy Skowroński VI b

Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

Organizatorzy