UROCZYSTOŚĆ
21 października 2015
admin

XXV-lecie „Echa Koźmina”

W dniu 16 października 2015 r. w Sali Widowiskowo-Kinowej „Mieszko”  przy ul. Boreckiej w Koźminie Wlkp. odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu XXV-lecia „Echa Koźmina”.

Obchody rozpoczęły się od otwarcia wystawy fotograficznej Grzegorza Pierzchały pt. „Krajobrazy Azji”. Następnie wszyscy goście wysłuchali prelekcji dr Michała Pietrowskiego zatytułowanej „Znaczenie prasy regionalnej w lokalnym środowisku” oraz redaktora naczelnego gazety Grzegorza Pierzchały n/t  „25 lat Echa Koźmina”

Po tych wystąpieniach podziękowano wszystkim, którzy przez ćwierć wieku tworzyli i tworzą „Echo Koźmina”.

W dalszej części uroczystości przyszedł czas na gratulacje i życzenia od zaproszonych gości. Również przedstawiciele naszej szkoły w osobach: Agnieszka Kieliba, Maurycy Skowroński, Michał  Kieliba złożyli wyrazy uznania  za dotychczasową działalność oraz życzenia dalszych sukcesów i pozyskania jeszcze szerszej rzeszy wiernych czytelników na ręce redaktora naczelnego „Echa Koźmina” Grzegorza Pierzchały.

Uroczystość zakończyła się występem Macieja Klocińskiego, który zaśpiewał  piosenki w stylu retro  w programie „W krainie piosenki”, przy akompaniamencie Tomasza Ratajczaka. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy spotkania mogli jeszcze skosztować okolicznościowego tortu, przygotowanego specjalnie z okazji Jubileuszu.