KONKURS CZYTELNICZY
20 marca 2016
admin

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

„ŚWIAT NASZYCH LEGEND”

18 marca w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Świat naszych legend” dla klas I-III.  Wzięło w nim udział 21 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy. Test, z którymi zmagali się uczestnicy konkursu, zawierał zadania zamknięte oraz krzyżówkę. Wszyscy biorący udział w konkursie wykazali się szeroką wiedzą na temat przeczytanych legend.

Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Konkursowe jury wyłoniło zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i zestawami książek. Oto wyniki:

I miejsce Patryk Kląskała SP Nr 1 Koźmin Wlkp.

II miejsce Sebastian Kurkowiak ZSP Borzęciczki

III miejsceMaja Talaga SP Nr 1 Koźmin Wlkp., Piotr Kaźmierczak SP Nr 1 Koźmin Wlkp.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

Organizatorzy