FESTIWAL
11 kwietnia 2016
admin

Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

11 kwietnia 2016 r. uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawczyniami wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Animacji “O!PLA” 2016. Przegląd najnowszych animacji dla dzieci  odbył się w Sali Widowiskowo-Kinowej „Mieszko”  przy ul. Boreckiej w Koźminie Wlkp. Dzieci obejrzały bajki pt.: „PAWEŁ I GAWEŁ”, „O DZIEWCZYNCE, CO KOT POWIEDZIAŁA”, „SCHRONISKO: PIES, TRZY KOTY”, „TYMEK I MISTRZ: UCZEŃ CZARNOKSIĘŻNIKA”, „WARSZAWSKA SYRENKA”.

Wszyscy uczniowie biorący udział w projekcjach, mogli na chwile stać się jurorami i zagłosować na bajki, które zrobiły na nich największe wrażenie. To oni zadecydują, do kogo powędrują główne nagrody – Złote, Srebrne i Brązowe Tobołki Koziołka Matołka. Wszystkie animacje zostały nagrodzone przez dzieci gromkimi brawami.